Jdi na obsah Jdi na menu
 


Srpen

10. 8. 2008

Teď v srpnu je to zatím samá sranda. Když jsme jeli k babičce do Mysločovic, tak se nám po cestě pokazilo auto. Děda s taťkou ho opravili, ale po pár metrech se zase pokazilo. Tak pro nás přijel děda s tetou Ivou. My jsme museli jít do jiného auta, kde seděla teta Iva a naše auto jsme i s tatínkem odtáhli do Hulína.

Protože naše auto, pořád ještě nejezdí, tak jsme si museli půjčit auto tety Ivy, která je teď se strejdou Jirkou na dovolené v Chorvatsku. Je super maličké a moc rychlé. Mamka když řídí, tak má kolena až pod krkem. Je to ale super.

 

2. 8. jsme byli poprvé večer sami s tatínkem doma. Mamka odjela po čtvrté hodině hrát a zpívat na oslavu a my jsme to spolu museli nějak zvládnout. Taťka nás jak jinak vzal na fotbal. Bylo to super. Doma pak chtěl, aby jsme už večeřeli, ale my jsme nechtěli a křičeli jsme. Tak taťka nevěděl co má dělat, tak volal mamce. Mamka mu poradila a všechno jsme krásně zvládli. Taťulka je moc šikovný. Když se mamka asi o půl druhé v noci vrátila, všichni jsme už krásně spinkali. Taťka dokonce tak, že nás neslyšel křičet a mamka nás musela nakrmit.

 

Už se snažíme baštit mrkvičku a zemáčky. Moc nás to ale zatím nenadchlo. Když sníme aspoň trošičku, mamka má velkou radost, tak se aspoň kvůli ní trošku snažíme.

Taky jsme párkrát dostali na noc Nutrilon Good Night a spinkali jsme od 19.00 do 2.00 a pak jsme baštili až v 7.00.

 

6. 8. jsme byli na Lešné v Zoo. Byla to paráda i když jsme většinu prospali. Jen ten kopec je tam pro kočárek hrozně velký. Zvířátek bylo spousta, tak se už těšíme na příští rok, až si je pořádně prohlídneme.

 

Z 10. na 11. 8. jsme poprvé strašně dlouho spinkali. Baštu jsme dostali 18.45 hod a pak až 5.30 hod. To byla ale výdrž. I mamka ji měla, když asi tisíckrát za noc podávala Ondrovi cumlík.

 

12. 8. jsme byli na výletě ve Spálově, kde probíhal hulínský farní tábor. Naše prababička napekla spoustu kulatých koláčů, vdolků a my jsme je tam všem zavezli. Mamka snědla jeden hned v autě, takže musely být opravu moc dobré.

 

13. 8. v 14.50 se Ondrovi poprvé podařilo přetočit na bříško. Pořád to zkoušel dokola. Byl z toho potom strašně unavený, že usnul a ani mu nevadilo, že cumlík nemá.

 

17. 8. u nás byla teta Jana Foukalová se strýcem Lukášem Netušilem. Přinesli nám bezva bodyčka. Protože sem ale mamka nenapsala, jak jsme dlouzí, tak jsou nám ještě trošku velká. Ale my baštíme strašně moc a brzo do nich dorosteme. Děkujeme.

 

Pak ještě 21. 8. přijela další teta Anežka prozatí Kovaříková, maminčina spolužačka. Přijela se domluvit na focení svatby a taky nám přivezla bezva dárečky.

 

27. 8. jsme měli další veleváženou návštěvu. Přijel strejda Jenda Váňa se svojí slečnou Katkou a samozřejmě za doprovodu naše nej Ladika. Strašně moooc se v obyváku všichni smáli a my jsme byli moc hodní a potichoučku spinkali v ložnici.

 

27. 8. jsme taky  byli u paní doktorky na očkování. Tentokrát byl s námi tatínek. Bál se víc než my dva dohromady. Ondrášek ani trošičku nezaplakal.

 

Baštit zeleninku už nás moc baví. Ondra si rád přidává. Nejvíc nám to ale chutná, když nám do té mrkvičky, cukety a zemáčků mámka přidá ještě trošičku přesnídávky :) Ta na nás vyzrála...

 

27. 8. vážení k pěti měsícům

Ondrášek 8210g

Zuzanka 6940g

 

Míry nevíme, to nás nezměřili. Ale oblečení nám teď kupujte velikosti 74 pro Zuzku a 80 pro Ondru  :)    To vám tu prý minule chybělo.

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Srpen

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chvála :-) jak jinak

(babička Anička, 13. 8. 2008 15:58)

Stránečky jsou moc krásné a ráda sem chodím.Fotečky z Lešné jsou vtipně nafocené a moc pravdivé :-) Ať děti rostou a rodiče z nich mají radost přeje babička Anička a děda Jirka